Kullanım Şartları

anapara.net (https://anapara.net) sayfalarını ziyaret eden ziyaretçiler (bundan sonra ziyaretçi olarak anılacaktır) aşağıda sıralanan kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Aşağıdaki şartlardan herhangi biri veya bir kaçını kabul etmiyorsanız anapara.net’i (bundan sonra site olarak anılacaktır) kullanmayınız.

  • Site, 13 yaş ve üzeri içindir. Sitedeki finansal bilgiler 13 yaşın altındaki ziyaretçiler için uygun olmayabilir.
  • Sitede paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Hiç bir bilgi, ya da yorum yatırım veya işlem tavsiyesi olarak algılanamaz. Ziyaretçilerin sitedeki bilgilere dayanarak yaptığı finansal işlemler sonucu doğacak olası zararlardan site sorumlu tutulamaz.
  • Sitede yer alan hesaplama araçları bilgi amaçlıdır. Hesaplama aracını yanlış kullanmaktan, sonucu yanlış değerlendirmekten ya da teknik hatalardan doğacak olası zararlardan site sorumlu tutulamaz.
  • Sitedeki yazıların altında yer alan yorum bölümünde yapılan yorumlardan yorum yapan kişiler sorumludur. Bu yorumlardan site sorumlu tutulamaz.
  • Sitedeki harici linkler ile yönlendirilen web sayfalarındaki bilgi ve kullanımlardan web sayfasının bulunduğu internet sitesi sorumludur. Bunlardan anapara.net sorumlu tutulamaz.