Hakkında

anapara.net 2021 Ocak ayında trading konusunda yayın yapmak için kurulan kişisel bir blogdur. Blogun ana içeriği trading üzerine konumlanmış olup yatırım, temel analiz ve portföy yönetimi ile ilgili konular bu blogun ilgilendiği başlıklar dahilinde değildir. Blogdaki yazılar tradingin ana bileşenleri olan teknik analiz, risk yönetimi ve psikoloji kategorileri altında yayınlanmaktadır. Ayrıca yazarın piyasalarla ilgili analizlerini içermektedir.

Yazarı Arif Cabar 7 yıldır finansal piyasalarda yarı zamanlı olarak işlem yapmaktadır. En baştan başladığı bu yolculukta edindiği tecrübeleri okuyucuları ile paylaşan yazar, yazılarını finansal piyasalarla yeni tanışan ya da tradinge ilgisi olan okurlara bir rehber olabilmek için hazırlamaktadır.

Sitede yayınlanan yazı ve analizler yazarın bakış açısına göre şekillenmektedir ve bilimsel olma iddiasında değildir. Tüm yayınlar tamamen yazarın bilgi, düşünce ve tecrübelerini yansıtır. Blogdaki yazıları okurken bunu aklınızda bulundurun ve yatırım ya da trading konusundaki kararlarınızı kendiniz verin. Blogda yer alan hiç bir bilgi, paylaşım ya da yorumu yatırım veya işlem tavsiyesi olarak yorumlamayın.