Başlangıç

Anapara.net’e hoş geldiniz! Başlangıç sayfasını sitedeki bilgilerden en verimli nasıl yararlanacağınızı göstermek için oluşturdum.

Öncelikle, Trading kategorisinde bu konuda öğrenebileceğimiz tüm bilgileri ayrıntılarıyla paylaşmaya çalışıyorum. Yazılar tradingin üç ana bileşeni: teknik analiz, risk yönetimi ve psikoloji kategorileri altında yayınlanıyor. Bu kategorideki tüm bilgileri öğrenmeye çalışın.

Strateji kategorisinde, Trading kategorisinde öğrendiğiniz bilgiler ile kişilik ve yaşam şeklinize uygun bir strateji oluşturmayı öğreneceksiniz. Burada bir strateji nasıl oluşturulur ayrıntılarıyla ele alınmıştır. Ayrıca örnek trading stratejileri, tiplerine göre kategorilendirilmiştir.

Analiz kategorisinde, oluşturduğunuz strateji ile finansal piyasaları nasıl analiz edeceğinizi göreceksiniz. Ben analiz kategorisinde kendi stratejime göre analizlerimi paylaşıyorum. Siz de bu örnek analizler ile kendi analizlerinizi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Araçlar bölümünde, traderlar için çeşitli hesaplama araçları yer alıyor. İşinizi kolaylaştıracak araçlardan yararlanabilirsiniz.

Son olarak, Diğer kategorisi altında, kitap inceleme, tradingview kullanımı ve aracı kurum seçimi gibi yan konularda yazılar yayınlıyorum.

İyi şanslar!